Новинки

Крем

Крем для тіла «ДІАБЕТРІЛІФ» 75 мл.

Завдяки поживним компонентам, зволожуючим речовинам, природним протизапальним складовим крем для тіла «ДІАБЕТРІЛІФ» забезпечує інтенсивне зволоження та відновлення бар'єрної функції шкіри і є незамінним помічником у повсякденному догляді за дуже сухою, подразненою шкірою.

Інструкція Купити

Таблетки

Для покращення пам'яті №30

Біоактивний комплекс «Для покращення пам'яті» — це комплекс компонентів, необхідних для щоденної підтримки таких важливих функцій організму, як пам'ять, розумові і пізнавальні здібності та профілактики порушень центрального та периферичного кровообігу. Комплекс складається з надзвичайно важливих вітамінів для нервової та судинної систем і рослинного екстракту з доведеною ефективністю щодо профілактики та відновлення функцій мозку та периферичних судин. Компоненти препарату виявляють ангіопротекторну, антиоксидантну, протинабрякову, антигіпоксичну та дезінтоксикаційну дії.

Інструкція Купити

Таблетки

Для покращення зору №30

Вітамінно-мінеральний комплекс «Для покращення зору» розроблений як додаткове джерело біологічно активних речовин для щоденної підтримки функції ока та призначення в комплексі заходів по ефективній профілактиці і корекції порушень зору. Компоненти комплексу мають антиоксидантні, протизапальні, капілярозміцнювальні власти- вості та покращують мікроциркуляцію ока. Висока активність препарату обумовлена наявністю у складі найбільш значущих для зору вітамінів та мінералів, збагачених екстрактом ягід чорниці з високим вмістом антоціанів.

Інструкція Купити

Таблетки

Для здоров'я печінки №30

Рослинний комплекс "Для здоров’я печінки" розроблений як додаткове джерело біологічно активних речовин для щоденної підтримки функції органів шлунково-кишкового тракту та профілактики порушень з боку органів травлення. Компоненти препарату стимулюють жовчовиділення, знижують рівень холестерину в крові, стимулюють регенерацію гепатоцитів, чинять сечогінну та гіполіпідемічну дії. Виявляють протизапальні властивості, сприяють виведенню токсинів та надлишкової рідини з організму. Висока активність препарату обумовлена наявністю у складі найбільш значущих для органів травлення рослинних екстрактів, що обумовлюють комплексну позитивну дію.

Інструкція Купити

Таблетки

Для зміцнення судин №30

Біоактивний комплекс «Для зміцнення судин» — це комплекс компонентів для щоденної турботи про судини та серце, які ніколи не відпочивають. Висока активність препарату обумовлена наявністю у складі комплексу вітамінів, біофлавоноїду та рослинного екстракту, що мають виражену антиоксидантну, регенеруючу, капіляропротекторну, протинабрякову, дезінтоксикаційну і радіопротекторну дії. Компоненти препарату усувають розтяжність вен і веностаз, зменшують проникність капілярів та підвищують їх резистентність, поліпшують лімфатичний дренаж, збільшуючи лімфатичний відтік.

Інструкція Купити
ukr