Новинки

Капсули

Акулячий Хрящ (SHARKCARTILAGE) №30

Біоактивний комплекс «Акулячий хрящ» розроблений для щоденної підтримки опорно-рухового апарату та ефективної профілактики захворювань суглобів. Висока активність препарату обумовлена наявністю у складі двох основних хондропротекторів (глюкозаміну гідрохлориду та хондроїтину сульфату), які є основним будівельним матеріалом для тканин суглобів, зв'язок і кісток, збагачених рослинними екстрактами протизапальної та протинабрякової дії.

Інструкція Купити

Капсули

Циміцифуга (CIMICIFUGA) №30

Область застосування фітопрепарату CIMICIFUGA обумовлена унікальними корисними властивостями трьох рослинних екстрактів (циміцифуга, соя, діоскорея), що надають естрогеноподібний ефект, а також вмістом вітамінів Е, В6 та фолієвої кислоти.

Інструкція Купити

Капсули

Індол-3 (INDOLE-3) №30

Може бути використана в раціонах дієтичного харчування як додаткове джерело біологічно активних речовин природного походження(індол-3-карбінолу), з метою створення оптимальних дієтологічних умов для функціонування ендокринної, імунної та репродуктивної системи у жінок, у тому числі в умовах несприятливої екологічної обстановки.

Інструкція Купити

Капсули

Худія (HOODIA) №30

Може бути рекомендований лікарем для викорестання в раціонах дієтичного харчування як джерело біологічно активних речовин рослинного пожодження. Рекомендованно дотримуватися збалансованого раціону харчування, обмежувати тваринні жири, солодощі, алкоголь сіль.

Інструкція Купити

Капсули

ДMAE (DMAE) №30

Потужна біологічна активність препарату DMAE обумовлена синергічною дією вітамінного комплексу та природної речовини ДMAЕ, яка присутня у людському організмі. Препарат сприяє омолодженню на клітинному рівні, покращує властивості крові, веде до помітного косметичного ефекту.

Інструкція Купити

Капсули

Ярсагумба (YARCHAGUMBA) №30

Потужна біологічна активність препарату «YARCHAGUMBA.asia» обумовлена доведеними властивостями екстракту кордіцепсу китайського (ярсагумба), який здавна використовується для оздоровлення чоловічої репродуктивної системи та підвищення сексуальних можливостей чоловіків.

Інструкція Купити

Капсули

Бiфiформула (BIFIFORMULA) №30

Рекомендована як додаткове джерело пробіотиків (лактобактерії - Lactobacillus acidophilus, біфідобактерії - Bifidobacterium longum), що позитивно впливають на кількісний і якісний склад нормальної кишкової та вагінальної флори, засвоєння і всмоктування поживних речовин, перистальтику кишечнику, імунологічну реактивність організму, з метою створення оптимальних дієтологічних умов для підтримки нормального мікробіоценозу організму, функціонування травної, імунної системи та загального зміцнення організму.

Інструкція Купити

Капсули

Тонгкат Еліт (TONGKAT) №30

Препарат «Тонгкат Еліт» забезпечує комплексну дію завдяки виключно природним рослинним компонентам, що входять до його складу. В ряду препаратів з аналогічними назвами, «Тонгкат Еліт» - єдиний, що поєднує в собі досягнення азіатської, африканської і європейської лікарських традицій.


Інструкція Купити
rus